Патріарх Кирило: Путін врятував Росію від розпаду

Глава РПЦ привітав Володимира Путіна з днем народження і високо оцінив його заслуги на вищих державних посадах.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило 7 жовтня привітав прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна з 59-річчям і зазначив, що саме завдяки зусиллям Путіна вдалося запобігти розпаду Росії.

"Господь судив Вам працювати на багатьох відповідальних державних посадах, в тому числі на посаді Президента Росії та Голови Уряду. Свідчу, що багато в чому завдяки Вашим зусиллям вдалося подолати тенденцію, яка могла призвести до розпаду нашої країни", - йдеться у привітанні патріарха, оприлюдненому на офіційному сайті Московського патріархату.

"Відрадно зазначити, що в даний час Ви з властивою Вам принциповістю і діяльною любов'ю до Батьківщини ефективно здійснюєте нелегке служіння Глави Уряду", - додав Кирило.

"Як Предстоятелю Руської Православної Церкви мені дуже втішно усвідомлювати, що сьогодні, в нових реаліях церковно-державних відносин, за Вашої безпосередньої участі створено належні умови для подальшого плідного співробітництва Церкви з апаратом уряду Росії, багатьма міністерствами і відомствами. Разом ми проявляємо турботу про моральне здоров'я нашого суспільства, зміцнення миру та суспільної злагоди, підвищення міжнародного авторитету Росії", - зазначено у привітанні глави РПЦ.

Патріарх Кирило побажав Путіну міцного здоров'я, допомоги Божої та успіхів у всіляких працях на благо Вітчизни.

Володимиру Путіну 7 жовтня виповнилося 59 років. Щонайменше третину життя Путін провів у великій політиці.

Активісти про кремлівського руху "Наші" привітали Путіна спеціальним відеороликом, в якому вишикувалися в певному порядку, утворивши число 59, і проспівали вітальну пісню з мультфільму про Чебурашку і Крокодила Гену.

Читайте також:

Путіна привітали піснею про крокодила і подарували розмальовку "Вова і Діма"

Патріарх Кирило нагородив орденами Фірташа та Бойка

Філарет: митрополит Володимир довів патріарха Кирила до інфаркту

Кирило наклав подвійну анафему на "біснуватих" політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: