Пентагон попередив американців про великі апокаліптичні катастрофи

Експерти не сумніваються, що на Сполучені Штати чекають нові "11 вересня" - цього разу у формі стихійних лих.

Експерти Пентагону попередили, що на США чекають великі апокаліптичні катастрофи, які можуть забрати життя десятків тисяч людей, підірвати економіку, здійснити величезний пролом у національній безпеки.

"Терористом, винним у цих звірствах, буде Природа", - пише Newsweek, спираючись на доповідь Пола Стоктона, який відає в Пентагоні безпекою на території США.

"Стоктон та інші експерти не сумніваються: лиха, більш руйнівні, ніж ураган "Катріна", стануться обов'язково. Глобальне потепління і підвищення рівня Світового океану вже породжують більш потужні і широкі урагани і небезпечні шторми", - зазначає видання.

Деякі вчені вже хочуть додати до шкали ураганів Саффіра-Сімпсона нову, шосту категорію. До 5-ї категорії зараз відносяться урагани зі швидкістю вітру більше 155 миль на годину. До 6-ї увійдуть урагани зі швидкістю вітру 175-180 миль на годину.

В поточному році у США сталося 10 лих, збитки від яких перевищили 1 млрд доларів, і управління з надзвичайних ситуацій майже вичерпало річний бюджет.

Існують ще більш похмурі сценарії, ніж нещодавній землетрус у Японії, який викликав цунамі і спричинив аварію на АЕС.

Так, взимку 1811-1812 року в США на північ від Мемфіса сталася низка сильних землетрусів.

Річка Міссісіпі потекла назад, береги почали обвалюватися, виникли нові озера.Але людських втрат було мало, бо тоді це була малонаселена місцевість.

Американські вчені підрахували: якщо землетрус потужністю 7,7 балів повториться сьогодні на тому ж самому місці, загинуть або отримають травми до 86 тисяч людей, прямі втрати для економіки становитимуть 300 млрд доларів, можливі пошкодження 15 АЕС. Знадобляться 42 тисячі рятувальників, а отже, доведеться залучити війська.

Подібні катастрофи Пол Стоктон, заступник міністра оборони США, називає "складними" і зазначає, що вони будуть мати "ефект каскаду", у тому числі соціально-політичний.

Читайте також:

У Техасі озеро стало кривавого кольору, віруючі заговорили про кінець світу

Американський проповідник, який передрікав кінець світу, втратив голос

Сейсмологи: на Землі почалася епоха мегакатастроф

Японський землетрус розколов льодовик в Антарктиді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: