Під час саміту G7 Трамп назвав Крим російським - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під час саміту G7 Трамп назвав Крим російським - ЗМІ

Фото: Reuters

Він також запитав інших лідерів, чому ті підтримують Україну.

Під час зустрічі лідерів "Великої сімки" в Канаді президент США Дональд Трамп заявив, що окупований Крим є російським.

Про це повідомили дипломатичні джерела виданню BuzzFeed.

За даними видання, Дональд Трамп заявив про це під час вечері лідерів "Великої сімки". Він сказав, що анексований Крим є російським тільки тому, що населення півострова розмовляє російською мовою. 

У новині видання вказується, що Росія вторглася у Крим на початку 2014 року, після чого окупувала і анексувала український півострів. Міжнародна спільнота жорстко засудила такі дії Кремля і ввела санкції проти Росії, що негативно вплинуло на економіку країни. Її також позбавили членства в угрупованні країн "Великої вісімки". 

Також під час цієї ж вечері президент Америки спитав в інших лідерів G7, чому ті стоять на боці України, адже це одна із найкорумпованіших держав у світі. 

Наразі джерелам видання невідомо, чи ці речі були сказані лідером Сполучених Штатів жартома, чи це знак про радикальну зміну курсу країни у міжнародних відносинах. Білий дім ніяких коментарів щодо ситуації не дав.

Нагадаємо, у Канаді відбувся саміт лідерів країн "Великої сімки". Перед його початком президент США Дональд Трамп заявив, що Росія має повернутися до складу G7. Таку ж думку він висловив під час саміту. Його ініціативу підтримав прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте.

Трамп пропонує повернути Росію до країн "Великої сімки"

Трамп пропонує повернути Росію до країн "Великої сімки"

Лідери інших країн виступили проти повернення РФ, заявивши, що це можливо тільки після деокупації Криму і припинення агресії на Сході України. 

Пізніше Трамп сказав, що виступає за повернення РФ до "Великої сімки", аби таким чином налагодити діалог з Володимиром Путіним.

Наступна публікація