Трамп пояснив, чому хоче повернути Росію до G7

Дата публікації
Перегляди
9202
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп пояснив, чому хоче повернути Росію до G7

Фото: Reuters

За його словами, на таких самітах з Путіним можна обговорити ситуації в Сирії та Україні.

Президент США Дональд Трамп пояснив, що виступає за повернення Росії до "Великої сімки" для переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним у рамках цього формату.

Про це він заявив в інтерв’ю Fox News.

"Ви знаєте, ми витрачаємо, напевно, 25 відсотків нашого часу, говорячи про Росію (на самітах G7 – ред.), і я сказав, що чи не було б краще, якщо б вони були тут. Я не за Росію. Я за Сполучені Штати", - розповів Трамп.

Він також зазначив, що якби Путін був присутній на самітах "Великої сімки", то вони б всі мали змогу обговорити з ним ситуації в Сирії та Україні.

"Як приклад, я скажу вам, якби він був на цій зустрічі, я міг би попросити його зробити те, що добре для світу, що добре для країни, що добре для нього", - підкреслив Трамп.

Нагадаємо, напередодні саміту G7 президент США Дональд Трамп запропонував повернути РФ до "Великої сімки". Пізніше главу Білого дому підтримав італійський прем'єр Джозеппе Конте.

У той же час Канада виступила категорично проти цієї ініціативи Трампа. За збереження формату "Великої сімки" без Росії виступив і голова Ради ЄС Дональд Туск.

Трамп пропонує повернути Росію до країн "Великої сімки"

Трамп пропонує повернути Росію до країн "Великої сімки"

 

Наступна публікація