Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під "сирійські" санкції США потрапило 23 фізичних та юридичних осіб

Визначені фізичні та юридичні особи надавали підтримку або послуги уряду Сирії, виступали від імені уряду Сирії тощо.

Міністерство фінансів США запровалило санкцій проти 23 фізичних та юридичних осіб, які забезпечували або допомагали чинити насильство проти цивільних у Сирії.

Про це пише Укрінформ.

Серед тих, хто потрапив під обмеження, зазначаються дев'ятеро росіян.

США внесло до списку 18 осіб і п'ять організацій у відповідь на триваючі акти насильства, що чиняться урядом Сирії на чолі з Башаром Асадом проти своїх власних громадян.

"Щоденні напади на цивільні центри з боку уряду Сирії на чолі з Башаром Асадом варті засудження. Як уряд, так і ті, хто його підтримують, мають бути ізольовані та нести відповідальність за ці варварства", - заявив в.о. заступника міністра фінансів США в питаннях боротьби з тероризмом і фінансової розвідки Адам Шубін.

Він також пообіцяв, що міністерство "продовжить посилювати тиск на режим Асада в підтримку дипломатичним зусиллям США і союзників урегулювання конфлікту в Сирії".

Нагадаємо, 20 грудня США розширили санкції проти Росії через ситуацію в Україні. У "чорний список" увійшли ще сім фізичних осіб: Михайло Дідів, Михайло Клішин, Кирило Ковальчук, Дмитро Лебедєв, Дмитро Мансуров, Олег Мінаєв та Євген Пригожин. Останній відомий як "кухар" Путіна.

У понеділок, 19 грудня, санкції проти Росії продовжив ЄвросоюзТак, Європейська рада офіційно продовжив секторальні санкції проти Росії до 31 липня 2017 року. Рішення про це минулого тижня одноголосно прийняли глави держав і урядів країн ЄС.

Відео США запроваджують нові санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції