ПНР розслідує, чи ґвалтували Каддафі перед смертю

ПНР розслідує, чи ґвалтували Каддафі перед смертю

Фото: AFP

Інформацію про розслідування підтвердили представники Перехідної національної ради Лівії.

Кадр відеозапису катувань полковника / Фото: globalpost
Національна перехідна рада (НПР) Лівії розслідує повідомлення про те, що перед смертю колишній лівійський лідер Муаммар Каддафі піддався жорстокому сексуальному насильству.

Інформацію про розслідування підтвердили представники НПР, пише ВВС.

Повідомлення про те, що стосовно Каддафі, можливо, застосовувалися дії насильницького характеру, з'явилися у зв'язку з публікацією відеороликів в інтернеті, на яких, ймовірно, зафіксовані останні хвилини життя полковника.

Зокрема, видання Global Post, яке раніше шокувало світ відеозаписом того, як повстанці лінчували колишнього лідера країни, на цей раз вирішило розібрати відео по кадрам. З'ясувалося, що над тяжкопораненим і стікаючим кров'ю 69-річним полковником повстанці знущалися ще й сексуально.

На сайті видання показані огидні кадри, на яких чітко видно, як якийсь міцний бородатий повстанець захоплено ґвалтує повернутого до нього спиною Каддафі чимось на зразок палиці. Global Post, втім, робить припущення, що це міг бути і ніж.

Нагадаємо, Каддафі, який правив Лівією 42 роки, загинув в околицях своєї "малої батьківщини" - міста Сирт - після того, як його захопили в полон прихильники Перехідної національної ради.

Читайте також:

Похорон Каддафі бачили всього четверо людей

Каддафі перед смертю піддали збоченому насильству

"Невістка" Каддафі розкрила таємниці його сім'ї: оргії з українками та "Капітал" Маркса

Сім'я Каддафі подасть позов проти НАТО до Гаазького суду

Повʼязані теми:

Наступна публікація