Каддафі перед смертю піддали збоченому насильству

Видання Global Post, яке раніше шокувала світ відеозаписом того, як повстанці лінчували колишнього лідера країни, на цей раз вирішило розібрати відео по кадрам.

ЗМІ розкривають все більш моторошні подробиці останніх хвилин лівійського лідера Муаммара Каддафі перед смертю, які фактично перетворилися для нього в принизливі тортури.

Видання Global Post, яке раніше шокувала світ відеозаписом того, як повстанці лінчували колишнього лідера країни, на цей раз вирішило розібрати відео по кадрам. З'ясувалося, що над тяжкопораненим і стікаючим кров'ю 69-річним полковником повстанці знущалися ще й сексуально.

На сайті видання показані огидні кадри, на яких чітко видно, як якийсь міцний бородатий повстанець захоплено гвалтує повернутого до нього спиною Каддафі чимось на зразок палиці. Global Post, втім, робить припущення, що це міг бути і ніж.

Каддафі насильство
globalpost
Знущання над Каддафі
Як у свою чергу пише The Daily Mail, відеокадри "розправи м'ясників" викликали огиду у багатьох жителів Лівії, включаючи тих, хто вітав загибель диктатора.

Каддафі, як відомо, був таємно похований у пустелі, свідками його похорону стали лише четверо лівійців. Свідкам довелося заприсягтися на Корані, що вони не розголошуватимуть місце поховання Каддафі. Нова влада боїться, що в іншому випадку прихильники скинутого лідера можуть перетворити його могилу на місце паломництва.

Разом із Каддафі поховали і його сина Мутассіма.

Перед цим закривавлене тіло лівійського лідера було виставлено для демонстрації в промисловому холодильнику в торговому центрі в лівійському місті Місурата. Кілька днів лівійці приходили до торгового центру, поки тіло Каддафі не почало розкладатися.

Нагадаємо, ООН вимагає розслідувати загибель Каддафі.

Читайте також:

"Невістка" Каддафі розкрила таємниці його сім'ї: оргії з українками та "Капітал" Маркса

Сім'я Каддафі подасть позов проти НАТО до Гаазького суду

Таємниці, які померли разом з Каддафі - зв'язки з Гуантанамо, Устіка, Локербі

ВідеоНова влада Лівії розслідує вбивство Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: