Придністров'я вирішило жити за українським часом

У Молодові до такого рішення Тирасполя поставились негативно.

Верховна рада Придністров'я прийняла у першому читанні законопроект, згідно з яким зміна часу в невизнаній державі, розташованій між Молдовою та Україною, має здійснюватися за українським зразком.

Раніше президент Придністров'я Ігор Смирнов, зважаючи на прийнятий Верховною Радою закон, підписав указ про відмову переходу на зимовий час.

Дане рішення Тирасполя викликало негативну реакцію в Молдови, бо там на зимовий час переходити збирались. Згодом Верховна рада України скасувала своє попереднє рішення, таким чином повернувши закон про переведення стрілок годинника в останню неділю жовтня.

Як зазначив заступник спікера Верховної ради Придністров'я Петро Пасат, незважаючи на те, що парламентарії напередодні отримали указ Смирнова про скасування ним свого попереднього рішення, необхідно на законодавчому рівні закріпити "часові питання".

Нагадаємо, 18 жовтня, Рада повернула українцям зимовий час. Депутати скасували постанову, якою в Україні скасовувався перехід на зимовий час. За таке рішення проголосували 295 депутатів з 349, що зареєструвалися в залі.

20 вересня Рада, слідом за Росією й Білоруссю, Рада скасувала перехід на зимовий час. На початку червня 2011 року президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав указ про скасування зимового часу у Росії. Про скасування переведення годинників Мєдвєдєв оголосив ще в лютому.

 

Читайте також:

Рада повернула українцям зимовий час

Регіонали не дали Раді повернути зимовий час

За скасування зимового часу українці заплатять по 500 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: