Мєдвєдєв остаточно скасував зимовий час в Росії

Президент РФ підписав указ про скасування переходу на зимовий час. Тепер росіяни остаточно залишаться жити "у літньому".

Зимовий час, про скасування якого у Росії точилися розмови з початку року, остаточно залишилося в минулому. Указ на цю тему підписав президент РФ Дмитро Мєдвєдєв.

Про скасування переведення годинників Мєдвєдєв оголосив ще в лютому. Він аргументував своє рішення тим, що це позбавить росіян необхідності щоосені і щовесни адаптуватися до нового ритму життя, зменшить стрес і знизить ризик хвороб.

Оскільки ініціатива президента була прихильно зустрінута громадськістю, в ніч на 27 березня стало ясно, що на літній час Росія перейшла в останній раз.

20 травня відповідний законопроект остаточно ухвалила Державна дума Росії. Через п'ять днів на користь законопроекту висловилася і Рада Федерації.

Невдовзі після рішення Росії про можливість скасування переходу на зимовий час замислилася й Україна.

У квітні представники правлячої Партії регіонів зареєстрували у Верховній раді проект постанови щодо відмови від переведення годинників на зимовий і літній час та встановлення з 27 березня 2011 року на території України часу другого часового поясу з додаванням однієї години. Доцільність нововведення наразі вивчає Міністерство охорони здоров'я.

Читайте також:

У Росії скасували перехід на зимовий час

Україна слідом за Росією скасує перехід на зимовий час

Мєдвєдєва порівняли з Горбачовим та китайським "дисидентом у владі"

Рейтинги Мєдвєдєва і Путіна впали до рекордного мінімуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: