Голлівудські кіноулюбленці отримали чергові нагороди

Відбулася 15-та церемонія нагородження Hollywood Film Awards.

Джордж Клуні прийшов на церемонію з новою пасією Стейсі Кібле / Фото: fadedyouthblog.com
У США відбулася 15-а церемонія нагородження Hollywood Film Awards: індустрія роздала нагороди своїм улюбленцям або тим, кого вона вважала гідним і перспективним у майбутньому.

Актором року визнали Джорджа Клуні, який прийшов на церемонію з новою пасією Стейсі Кіблер. Актрисою року стала Мішель Вільямс - явно за роль Мерілін Монро.

Актором другого плану назвали Крістфера Пламмера ("Новачки"), а актрисою - Кері Малліган за роботу в "Сором". Дьябло Коді отримала нагороду з рук Квентіна Тарантіно як Сценарист року за фільм "Молоді дорослі". Режисером року став Беннет Міллер, який зняв "Людину, яка змінила все".

Відразу кілька акторів були відзначені як ті, які подають надії. Такими стали Ембер Херд, Андреа Райсборо, Антон Єльчин і Ель Феннінг. Кращим акторським ансамблем назвали дівчат з картини "Допомога".

Гор Вербінськи отримав нагороду за Анімацію року - це "Ренго".

Фелісіті Джонс назвали Новачком року. Оператором року став Еммануель Любецький, а Джозеф Гордон-Левітт був названий Проривом року. Актриса Гленн Клоуз отримала нагороду за досягнення в кар'єрі.

Читайте також:

Кінокритики визнали "Соціальну мережу" найкращим фільмом року

В Сочі вручили нагороди "Кінотавра"

На 68-му Венеціанському фестивалі вручили першу нагороду

Голлівудські кіноулюбленці отримали чергові нагороди

Голлівудські кіноулюбленці отримали чергові нагороди

Повʼязані теми:

Наступна публікація