У Пшонки вимагають заборонити "Русские марши"

У Пшонки вимагають заборонити "Русские марши"

НУ-НС боїться провокацій на національному грунті / Фото: NEWSru.ua

У Росії організатори акції поза законом.

Депутат Верховної ради, член фракції блоку "Наша України-Народна самооборона" Андрій Парубій просить Генеральну прокуратуру заборонити проведення "Русского марша" в Києві, Одесі, Севастополі, Донецьку, Луганську, Миколаєві, Херсоні та Полтаві 4-5 листопада. Про це йдеться у відповідному депутатському запиті Парубія Генеральному прокурору Віктору Пшонці.

"У зв'язку з причетністю до організації в Україні "Русского марша 2011" російських екстремістських організацій, діяльність яких в Росії заборонена судами, і враховуючи загрозу стабільності політичної ситуації в низці регіонів України з причини можливих провокацій на національному грунті, прошу вжити вичерпних заходів щодо недопущення проведення даних акцій на території України", - сказано в ньому.

Депутат наголошує, що діяльність низки російських організацій, які з 2005 року входять до складу коаліції "Русский марш", що виступала основним організатором проведення "Російських маршів" на території Росії та Україні, заборонено російським законодавством через її екстремістський характер.

Нагадаємо, в 2010 році "Русский марш" пройшов у низці міст Росії, Молдові та в Україні.

Зокрема, хода проводилася в Севастополі, Сімферополі, Харкові, Луганську, Миколаєві та Одесі.

Читайте також:

Рада відмовилась розривати "харківські угоди", щоб "віддячити" Росії за Крим

Суд дозволив "Русский марш" у Севастополі

Суд заборонив „Русский марш”

Повʼязані теми:

Наступна публікація