Суд заборонив „Русский марш”

Суд Севастополя заборонив громадській організації „Рух проти нелегальної імміграції - Севастополь” проводити „Русский марш”.

Ленінський районний суд Севастополя заборонив громадській організації „Рух проти нелегальної імміграції - Севастополь” проводити 4 листопада „Русский марш” центральними вулицями і проспектами міста. 

З відповідним позовом до суду звернулася Ленінська районна державна адміністрація, в якому, зокрема, зазначалося, що перекриття учасниками акції руху транспорту може певною мірою паралізувати життя міста і створити його жителям масу незручностей. 

Водночас лідер цієї громадської організації Михайло Бріцин назвав судове рішення “цілком несправедливим і необґрунтованим”, і заявив, що організація “в судовому порядку подаватиме апеляцію”. 

В інтерв’ю місцевому приватному телеканалу НТС він також зазначив, що „проведенням акції її учасники хотіли висловити солідарність з російським народом”. 

За словами Бріцина, „марш покликаний об’єднати весь російський рух Криму і підкреслити єдність російських людей Севастополя і Криму”. 

Минулого понеділка Севастопольська міська державна адміністрація попередила організаторів запланованого на 4 листопада „Русского марша” про незаконність даної акції. 

Перший заступник керівника виконавчої влади міста Володимир Казарін на брифінгу для журналістів наголосив, що організація „Рух проти нелегальної імміграції - Севастополь”, лідер якої М.Бріцин на недавній прес-конференції оголосив про проведення „так званого російського маршу у Севастополі”, не є зареєстрованою у Севастополі як громадська організація. 

Тому, сказав він, „акції такого роду, які не отримали належного законодавчого оформлення, носять протизаконний характер”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: