В Сочі вручили нагороди "Кінотавра"

14 червня в Сочі відбулось закриття щорічного кінофестивалю "Кінотавр".

Картина "Дзига" Василя Сігарева отримала гран-прі двадцятого фестивалю "Кінотавр", який проходив в Сочі з 7 по 14 червня.

Раніше драма "Дзига", в якій розповідається про взаємини двох провінціалок - матері і дочки, отримала на "Кінотаврі-2009" премію кінознавців і кінокритиків "Білий слон".
Критики відзначили "гостросоціальну тему і манеру викладу" картини Сігарева.

Приз "Кінотавра" за кращу режисуру був вручений Івану Вирипаєву за фільм "Кисень". Також цей фільм отримав нагороду за кращу музику. Премією за кращу чоловічу роль відмічений актор Борис Каморзін, що зіграв у фільмі "Казка про темноту".

Приз за кращу жіночу роль отримала Яна Троянова, що дебютувала в "Дзизі". Нагорода за кращий сценарій також дісталася цьому фільму. Кращою операторською роботою визнаний фільм "Я" Ігоря Волошина. Спецдиплом журі фестивалю дістався режисерові Олексію Мізгирєву, який зняв фільм "Бубон, барабан".

Увечері 14 червня в Зимовому театрі Сочі відбулася церемонія закриття "Кінотавра". "Зоряною доріжкою" в театр прошйли засновник фестивалю Марк Рудінштейн, режисер і продюсер Федір Бондарчук, актриси Світлана Крючкова, Ольга Сутулова і Вікторія Толстоганова, режисери Павло Лунгін, Карен Шахназаров і Станіслав Говорухін, актори Михайло Єфремов, Юрій Колокольников і Олексій Макаров, і багато інших знаменитостей.

"Фільмом закриття" фестивалю цього року стала "Кішечка" режисера Григорія Константинопольського.

Читайте також:

Ювілейний Кінотавр стартував у Сочі

Тетяна Лазарєва влаштувала істерику на "Кінотаврі"

Віктор Сухоруков залишився без штанів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: