Рада повернула українцям зимовий час

Рада повернула українцям зимовий час

Ілюстрація

Депутати коаліції передумали і таки повернули переведення стрілок.

Верховна Рада України повернула переведення стрілок на годину назад в останню неділю жовтня.

Депутати скасували постанову, якою в Україні скасовувався перехід на зимовий час. За таке рішення проголосували 295 депутатів з 349, що зареєструвалися в залі.

Спікер парламенту Володимир Литвин наголосив, що тепер буде діяти постанова Кабінету міністрів 1996 року, згідно з якою в останню неділю жовтня годинники в Україні переводяться на годину назад.

Також Рада доручила Кабінету Міністрів винести на її розгляд протягом місяця законопроект про порядок вирахування часу на території України.

Нагадаємо, сьогодні ж, 18 жовтня, Рада відмовилася визнати такою, що втратила чинність, постанову, якою парламент скасував переведення годинників на зимовий час.

20 вересня Рада, слідом за Росією й Білоруссю, Рада скасувала перехід на зимовий час. На початку червня 2011 року президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав указ про скасування зимового часу у Росії. Про скасування переведення годинників Мєдвєдєв оголосив ще в лютому.

В Україні проект постанови щодо відміни переходу на зимовий та літній час був поданий у Верховну раду на початку квітня.

Читайте також:

Регіонали не дали Раді повернути зимовий час

Влада вже хоче переходити на зимовий час

Українські вчені довели, що переведення часу не економить світло

Час підвладний

Час підвладний

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація