Луценко довів, що не давав доручень щодо свого водія (фото)

Луценко довів, що не давав доручень щодо свого водія (фото)

Юрій Луценко. Ілюстрація / Фото: УНІАН

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко документально довів, що не давав доручення про зарахування водієві Леоніду Приступлюку громадянського стажу в міліцейський.

Колишній міністр МВС Юрій Луценко продемонстрував суду документ, який заперечує свідчення в суді його колишнього першого заступника Михайла Клюєва.

17 жовтня під час допиту в суді Клюєв заявив, що 31 жовтня 2008 Луценко у своєму кабінеті особисто передав йому документи про зарахування водієві Леоніду Приступлюку громадянського стажу в міліцейський.

Ще тоді Луценко заявив, що перебував 31 жовтня в відпустці і знаходився на шляху до Англії, і, відповідно, не міг передавати Клюєву документи в своєму кабінеті.

18 жовтня прес-служба "Народної самооборони" оприлюднила наказ від 30 жовтня, яким Луценко поклав обов'язки міністра внутрішніх справ на свого першого заступника Володимира Бедриківського, а сам з 31 жовтня по 3 листопада відправився у відпустку.

center

За даними прес-служби, в цей час міністр святкував день народження молодшого сина.

Також у повідомленні "Народної самооборони" ідеться, що вказаний документ весь цей час знаходився в четвертому томі кримінальної справи Луценка, а значить сторона обвинувачення не могла про це не знати.

Раніше повідомлялося, що Клюєв став першим свідком з близько півтора десятка, який виступив проти екс-міністра.

При цьому про відсутність порушень при прийнятті на роботу Приступлюка заявила вже ціла низка свідків у справі Луценка.

Читайте також:

Луценко на судах сидить на адреналіні

На сімнадцятому свідку Луценку стало в суді погано

Луценко заявив, що за свідками у його справі стежать

Повʼязані теми:

Наступна публікація