Знайшовся свідок, який підтвердив звинувачення проти Луценка

Дата публікації
Перегляди
1479
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Знайшовся свідок, який підтвердив звинувачення проти Луценка

Юрій Луценко / Фото: УНІАН

Свідок заявляє, що Луценко особисто передав йому документи на зарахування своєму водієві Леоніду Приступлюку цивільного стажу в стаж роботи в органах внутрішніх справ.

Колишній перший заступник міністра внутрішніх справ Михайло Клюєв, який є свідком у справі колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, заявляє, що Луценко особисто передав йому документи на зарахування своєму водієві Леоніду Приступлюку цивільного стажу в стаж роботи в органах внутрішніх справ. Про це він сказав у ході надання свідчень в суді.

Клюєв зазначив, що 31 жовтня 2008 року Луценко у своєму робочому кабінеті передав йому лист Кабміну, надісланий у відповідь на подання МВС, про можливості розгляду міністерством питання про зарахування Приступлюку його цивільного стажу в стаж роботи в органах внутрішніх справ.

Водночас свідок не зміг відповістити на запитання Луценка, як вони могли бачитися в цей день в робочому кабінеті екс-міністра, якщо він з 31 жовтня офіційно перебував у відпустці і в цей час вирушив до Лондона (Велика Британія), а його обов'язки повинен був виконувати або сам Клюєв, або інший перший заступник міністра.

Клюєв також повідомив, що зміг згадати, що саме Луценко передав йому ці документи у своєму робочому кабінеті, після перегляду документів, які йому дав слідчий Генеральної прокуратури на стадії досудового слідства.

При цьому свідок не зміг відповісти, за яких обставин Луценко передав йому ці документи.

Клюєв також підкреслив, що завізував зазначені документи, оскільки не бачив у зарахуванні Приступлюку цивільного стажу в міліцейський нічого протиправного.

Він зазначив, що його візи на цих документах, а також рішення комісії МВС про зарахування Приступлюку цивільного стажу в міліцейський мали другорядне значення.

З його слів, головне значення мав підписаний міністром наказ.

У понеділок колишній керівник апарату МВС Ярослав Максимець заявив, що Приступлюк був призначений на посаду помічника міністра законно.

Раніше про відсутність порушень при прийнятті на роботу Приступлюка заявила вже ціла низка свідків у справі Луценка.

Читайте також:

Луценко на судах сидить на адреналіні

На сімнадцятому свідку Луценку стало в суді погано

Луценко заявив, що за свідками у його справі стежать

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1479
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація