Луценко на судах сидить на адреналіні

Луценко на судах сидить на адреналіні

Фото: УНІАН

Дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луенцко розповіла, на чому тримається її чоловік.

Юрій Луценко на судових засіданнях тримається на адреналіні і не може дотримуватися дієти.

Про це розповіла його дружина та захисник Ірина Луценко. Вона зауважила, що на кожному засіданні суду в екс-міністра болить живіт.

"По ньому видно, що він терпить. Я на засіданні думала, що якщо будуть ще свідки, буду просити, щоб викликали швидку або якогось гастроентеролога. Йому дійсно погано, тримається на адреналіні", - наголосила Луценко.

Дружина екс-міністра розповіла, що його в СІЗО не лікують.

"Я передаю йому медикаменти, які рекомендувала йому комісія Міністерства охорони здоров'я. Легше не стає, тільки гірше", - зазначила вона.

Луценко пояснила, що комісія рекомендувала її чоловіку подрібнене, дієтичне харчування – "їсти потрошку п'ять-шість разів на день, а він не має змоги цього робити, тому що кожного дня присутній на засіданнях суду".

Водночас державний обвинувач у справi екс-глави МВС України Юрiя Луценка Вiктор Клименко стверджує, що судове засiдання у п'ятницю відбувалося як завжди, й ніхто про надання медичної допомоги не просив.

"Єдине, що можу сказати, Iрина Луценко (дружина Юрія Луценка - авт.) вранцi справдi зверталася до суддi з проханням вiдпустити її до лiкарнi, пiсля чого вона незабаром повернулася".

Нагадаємо, на суді 14 жовтня Луценку стало погано - він раптово зблід і прошепотів дружині, що йому стало дуже зле. Він відчув сильний біль в області живота.

Читайте також:

Луценко заявив, що за свідками у його справі стежать

Луценко порадив прокурору не самозбуджуватись

У Луценка з'явився ще один "прихильник" серед свідків

Через позицію свідків Луценка можуть відпустити або просто оштрафувати

Повʼязані теми:

Наступна публікація