Луценко на судах сидить на адреналіні

Дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луенцко розповіла, на чому тримається її чоловік.

Юрій Луценко на судових засіданнях тримається на адреналіні і не може дотримуватися дієти.

Про це розповіла його дружина та захисник Ірина Луценко. Вона зауважила, що на кожному засіданні суду в екс-міністра болить живіт.

"По ньому видно, що він терпить. Я на засіданні думала, що якщо будуть ще свідки, буду просити, щоб викликали швидку або якогось гастроентеролога. Йому дійсно погано, тримається на адреналіні", - наголосила Луценко.

Дружина екс-міністра розповіла, що його в СІЗО не лікують.

"Я передаю йому медикаменти, які рекомендувала йому комісія Міністерства охорони здоров'я. Легше не стає, тільки гірше", - зазначила вона.

Луценко пояснила, що комісія рекомендувала її чоловіку подрібнене, дієтичне харчування – "їсти потрошку п'ять-шість разів на день, а він не має змоги цього робити, тому що кожного дня присутній на засіданнях суду".

Водночас державний обвинувач у справi екс-глави МВС України Юрiя Луценка Вiктор Клименко стверджує, що судове засiдання у п'ятницю відбувалося як завжди, й ніхто про надання медичної допомоги не просив.

"Єдине, що можу сказати, Iрина Луценко (дружина Юрія Луценка - авт.) вранцi справдi зверталася до суддi з проханням вiдпустити її до лiкарнi, пiсля чого вона незабаром повернулася".

Нагадаємо, на суді 14 жовтня Луценку стало погано - він раптово зблід і прошепотів дружині, що йому стало дуже зле. Він відчув сильний біль в області живота.

Читайте також:

Луценко заявив, що за свідками у його справі стежать

Луценко порадив прокурору не самозбуджуватись

У Луценка з'явився ще один "прихильник" серед свідків

Через позицію свідків Луценка можуть відпустити або просто оштрафувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: