У Луценка з'явився ще один "прихильник" серед свідків

У Луценка з'явився ще один "прихильник" серед свідків

Юрій Луценко в суді. Ілюстрація / Фото: daypic.ru

Володимир Хміль, свідок у справі Юрія Луценка, який у 2005 році обіймав у МВС посаду заступника начальника відділу нагород за, став на бік екс-міністра.

Свідок у справі Луценка Володимир Хміль, який у 2005 році обіймав посаду заступника начальника відділу нагород, присвоєння спеціальних звань та проходження служби департаменту кадрового забезпечення МВС, став на бік Луценка.

Хміль, відповідаючи на запитання адвоката Юрія Баганця, чи була практика зарахування громадянського стажу в міліції при призначенні пенсії до і після того, як Луценко очолював МВС, зазначив: "Така практика була".

Він зазначив, що в таких випадках департамент готував лист на Кабінет міністрів з проханням дозволити врахувати цивільний стажу як міліцейський при нарахуванні пенсії, що і робилося при позитивній резолюції Кабміну. Він також зазначив, що після того, як було отримано дозвіл Кабінету міністрів, на його підставі готувався відповідний висновок комісії МВС.

Відповідаючи на запитання адвоката Ігоря Фоміна, чи була практика підготовки таких листів характерна тільки для керівництва МВС Луценка, Хміль сказав: "Це не була практика міністра Луценка. Вона була і до нього".

Захисник екс-міністра Ірина Луценко поцікавилася, за яких міністрів, крім Луценка, він готував листа до Кабміну з проханням дозволити зарахування громадянського стажу в міліцейський для призначення пенсії. Хміль зазначив: "Кравченко, Смирнов, Білоконь, Цушко".

Він також зазначив, що при кожному з цих міністрів він готував по 5-10 таких листів.

За його словами, підготовка подібного листа на Кабінет міністрів не є протиправною.

Раніше свідок у кримінальній справі проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишній заступник начальника одного з відділів управління департаменту оперативно-розвідувальної діяльності МВС Володимир Петрук заявив про правомірність прийняття водія Луценка Леоніда Приступлюка на роботу до цього департаменту.

Читайте також:

Одного зі свідків у справі Луценка прокуратура допитувала вночі

Виступ Луценка у суді заглушили дрилем

Свідок у справі Луценко розповів, як його принижували у ГПУ

Повʼязані теми:

Наступна публікація