Одного зі свідків у справі Луценка прокуратура допитувала вночі

Десятий свідок у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Володимир Шаповал, який у лютому 2005 року працював керівником апарату міністра, розповів, що його допитували у Генпрокуратурі вночі.

10-ого свідка у справі Луценка Володимира Шаповала, який у лютому 2005 року працював керівником апарату міністра МВС, допитували вночі.

За його словами, допит проводився вночі, і він не знає чому його викликали на допит, бо не має ніякого стосунку до справи екс-міністра.

Прокурор Клименко запитав у свідка, чи чинився під час допиту на нього фізичний або психологічний тиск, на що Шаповал відповів: "Психологічний тиск був, бо допитували вночі - це перше. Друге, мене здивували питання, які не стосувалися справи, наприклад, одне з таких: чи може бути Луценко міністром?".

За його словами, допит у ГПУ тривав до 23-ої години. Шаповал також зазначив, що його допитували двоє слідчих прокуратури – один вів розмову, а другий записував.

Прокурор Віктор Клименко запитав, чи реалізував свідок своє право щодо ознайомлення з протоколом. "Я це право реалізував, але був зморений", - відповів Шаповал.

У захисників екс-міністра не було запитань до свідка, бо, за словами адвоката Луценка Олексія Баганця, прокурор Клименко ставив свідку всі потрібні запитання.

Водночас, Луценко поставив кілька уточнюючих запитань Шаповалу: "Чи брали ви участь у прийнятті Леоніда Приступлюка на роботу?", на що свідок відповів: "Ні, не брав". Далі Луценко запитав: "Чи брали ви участь у наданні житла Приступлоюку?". "Не брав", - запевнив свідок.

Також Шаповал наголосив, що не брав участі у жодному рішенні, пов'язаному з водієм Луценка Приступлюком. Крім того, він наголосив, що Луценко ніколи не давав незаконних наказів і вказівок.

Нагадаємо, у вівторок, 27 вересня, Печерський райсуд Києва у черговий раз відмовився звільнити Луценка з-під арешту. Луценко розповідав, як йому важко в СІЗО. У нього чотири рази брали кров, його чотири рази зважували і чотири рази обстежували стетоскопом.

Читайте також:

Луценко в СІЗО боїться підчепити ВІЛ, СНІД або туберкульоз

Свідок у справі Луценка відмовився від своїх свідчень

Через діагноз Луценка прокурори пересварились з його адвокатами

Луценко: Прокурори чекатимуть, поки я здохну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: