Свідок у справі Луценко розповів, як його принижували у ГПУ

За словами колишнього помічника екс-міністра Валерія Мельника, слідчі допитували його, хворого, з 9 ранку до 9 вечора, і ходили за ним в туалет.

Свідок у кримінальній справі проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишній помічник екс-міністра Валерій Мельник заявляє про те, що під час допитів під час досудового слідства в Генпрокуратурі його принижували слідчі.

Про це Мельник сказав під час допиту в Печерськом районному суді Києва.

"Я давав показання, коли був важко хворий, я говорив про це слідчим... Допитувати хвору людину з 9 ранку до 9 вечора - це приниження. За мною ходили слідчі в туалет", - сказав він.

За словами Мельника, у той період, коли проходили його допити під час досудового слідства, йому зробили операцію та під час допитів він не міг зосередитися на показаннях, тому що думав тільки про здоров'я.

"Я не міг усе розібрати, у мене все плило. Я хотів тільки одного: полежати і підлікувати здоров'я", - розповів Мельник.

Свідок надав суду документи, які підтверджують те, що йому робили операцію.

Під час допиту в суді Мельник також повідомив, що жодної вказівки від Луценка із приводу працевлаштування його водія Леоніда Приступлюка він не одержував.

Разом з цим він додав, що коли він звернувся в кадрову службу МВС, йому відповіли, що всі водії міністрів працюють в оперативно-розшуковій службі, оскільки міністр має доступ до секретної інформації.

Раніше під час засідання свідок у справі проти Луценка, колишній начальник департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС Сергій Левченко вказав на існування практики працевлаштування водіїв всіх міністрів внутрішніх справ у міністерство.

"Я знав, що водії всіх міністрів працювали в нашому підрозділі, і не тільки міністрів, але й заступників міністрів. Цю практику ввів не Луценко", - зазначив Левченко.

За його словами всі водії міністрів працевлаштовувалися в департамент на посаду старших уповноважених.

При цьому, нагадаємо, він зазначив, що не отримував жодних особистих вказівок від Луценка про працевлаштування  Приступлюка й виділення йому квартири.

Читайте також:

Луценко назвав Могильова "мокрожо...м п..цем"

Черговий свідок у справі Луценка відмовився від своїх свідчень

Два полковника міліції у суді вимагають з Луценка мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: