LiveJournal втратив мільйони користувачів

Аудиторія "Живого журналу" зменшилася майже на третину. Експерти пов'язують це зі зростанням популярності соцмереж.

Найбільший сервіс блогів LiveJournal.com ("Живий журнал", ЖЖ) стрімко втрачає аудиторію: цього року вона скоротилася приблизно на чверть.

Як зафіксувала дослідницька компанія Comscore, за період з січня по серпень 2011 року міжнародна аудиторія сервісу зменшилася на 23% (8,2 мільйона людей). А згідно з лічильником TNS, який враховує кількість унікальних відвідувачів, спад склав 11%, або 3,4 мільйона осіб.

Падіння відвідуваності ЖЖ викликано сукупністю причин, вважає Антон Носик, колишній керівник служби блогів SUP Fabrik (ця компанія володіє ЖЖ), пише газета "Ведомости".

З одного боку, через низку потужних DDoS-атак в цьому році ЖЖ не працював стільки, скільки не простоював за всі роки свого існування, а навіть кілька годин простою кардинально змінюють розпорядок життя блогерів та їхніх читачів, пояснив Носик.

Інша причина - зростання популярності соціальних мереж: розвивається Google +, поліпшується Facebook, які дають користувачам більше можливостей для спілкування і самовираження, краще пристосовані для роботи з мобільними пристроями.

Утім, переконана керівник LiveJournal Russia Світлана Іваннікова, спад був тимчасовий і тільки в період хакерських атак - навіть топові блогери, які заявляли про свій відхід, залишилися в LiveJournal.

"Аудиторія LiveJournal помітно виросла за останні три роки, середньорічне зростання становить 40%. Традиційно у більшості сайтів Рунета в літній період спостерігається спад відвідуваності, і в даному випадку коректніше дивитися на динаміку в порівнянні з аналогічними місяцями минулого року", - вважає вона.

Читайте також:

Microsoft купив Skype

Захоплення соцмережами веде до деградації мозку

Хакерські атаки на LiveJournal: блогери підозрюють російську владу

У соцмережі "ВКонтакте" з'явився чат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: