У соцмережі "ВКонтакте" з'явився чат

Російська соціальна мережа "ВКонтакте" запустила чат. Кнопка чату відображається на верхній панелі сторінки.

У соціальній мережі "ВКонтакте" з'явився чат. Користувач може спілкуватися в чаті і переходити по сторінках соціальної мережі одночасно.

При натисканні кнопки чату, котра знаходиться на верхній панелі сторінки, відкривається список друзів, які знаходяться в онлайні. Для початку діалогу потрібно вибрати користувача зі списку. Можна вести одразу кілька діалогів з різними користувачами.

Із запуском чату "ВКонтакте" не має наміру відмовлятися від сервісу обміну повідомленнями. Вказується, що два сервіси будуть існувати паралельно.

Зараз чат доступний першому мільйону користувачів "ВКонтакте". Для всіх користувачів він буде відкритий до вечора 28 липня.

Нагадаємо, у лютому 2011 року найбільша соціальна мережа Росії, ризикуючи втратити частину аудиторії, припинила відкриту реєстрацію користувачів. Акаунт стало можливо отримати лише за запрошенням користувача "ВКонтакте".

Тоді співвласник ресурсу Павло Дуров пояснював обмеження на реєстрацію необхідністю запобігти появі порожніх акаунтів пошукових роботів. Такі облікові записи використовуються для створення видимості масовості в групах користувачів, у тому числі комерційних.

Читайте також:

"ВКонтакте" переїде на домен vk.com

Користувачі "ВКонтакті" більше не зможуть приховувати всіх друзів

Соціальна мережа "ВКонтакті" запустила сервіс для обміну документами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: