Українці світу обурені нестандартним вироком Тимошенко

Українці світу обурені нестандартним вироком Тимошенко

Світовий конгрес українців заявив про порушення стандартів відносно Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

У Світовому конгресі українців вважають, що рішення по справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко було винесене з порушеннями міжнародних стандартів.

Світовий конгрес українців вважає, що судовий процес над колишнім прем'єр-міністром, лідером БЮТ Юлією Тимошенко не відповідав міжнародним стандартам.

"Світовий конгрес українців висловлює обурення рішенням Печерського районного суду Києва про засудження лідера опозиції в Україні Юлії Тимошенко після судового процесу, що не відповідав міжнародним стандартам справедливості, прозорості й незалежності", - йдеться в повідомленні організації.

Президент конгресу Євген Чолій зазначив, що більшість спостерігачів і експертів критикували судовий процес проти Тимошенко як політично мотивований.

У повідомленні наголошується, що Світовий конгрес українців продовжуватиме моніторинг апеляційного процесу в справі екс-прем'єра аж до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, у серпні Світовий конгрес українців закликав владу звільнити з-під арешту Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Раніше організація закликала світове співтовариство підсилити тиск на українську владу у зв'язку з арештом Тимошенко і вимагати її негайного звільнення.

11 жовтня Юлію Тимошенко визнали винною в порушеннях при укладенні в 2009 році газових угод з Росією. Тимошенко засуджена до 7 років ув'язнення. Ештон заявила, що Євросоюз глибоко розчарований вердиктом суду по справі Тимошенко. Президент Янукович заявив, що вирок Тимошенко не є остаточним. Він також визнав, що кримінальну справу проти Юлії Тимошенко перешкоджає євроінтеграції України.

Читайте також:

Західні ЗМІ про вирок Тимошенко: це чорний день для Європи

У справі Тимошенко крапки над "і" ще не поставлені - Герман

Британія не пустить Україну до Європи через справу Тимошенко

Українці обурені нестандартним вироком Тимошенко

Українці обурені нестандартним вироком Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація