Янукович вважає вирок Тимошенко неостаточним

Янукович вважає вирок Тимошенко неостаточним

Янукович прокоментував вирок Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Президент нагадав, що попереду ще Апеляційний суд.

Рішення суду у справі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко не остаточне.

Про це сьогодні, відповідаючи на питання словенських журналістів, заявив президент України Віктор Янукович.

"Рішення суду було в рамках чинного Кримінального кодексу (КК). Але це не остаточне рішення - попереду ще Апеляційний суд. Те, яке він прийме рішення і в рамках якого законодавства, буде мати значення", - сказав Янукович.

При цьому Янукович зауважив, що справа Тимошенко дісталась нинішній владі у спадок від попередньої, оскільки розслідування було розпочато після рішення РНБО у лютому 2009 року.

"Тому вона (справа) розслідувалась правоохоронними органами і логічно завершилась рішенням суду. Безумовно, рішення суду було в рамках існуючого Кримінально-процесуального кодексу",- додав Янукович.

Також він наголосив, що настав час "міняти кримінально-процесуальний кодекс" України.

"Ми почали реформи. У тому числі ми почали працювати над кримінально-процесуальним кодексом. Він діє, тому й судова влада, і громадяни повинні його виконувати. Однак нам треба його змінювати. Ми над цим питанням почали працювати ще в минулому році за участю міжнародних експертів. Кримінальний кодекс (КК) був відправлений до Венеціанської комісії (ВК) для отримання експертних висновків ", - розповів Янукович.

Крім того, він додав, що "всі питання, що стосується європейської інтеграції України, покладені в площину реформ і взятих зобов'язань".

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Захист колишнього прем'єр-міністра має намір оскаржити вирок екс-прем'єра Печерським районним судом Києва до 7 років в'язниці. відповідно до вироку, захисту надано 15 днів на оскарження рішення суду з моменту одержання тексту вироку.

Читайте також:

На Хрещатику серйозно поранено дівчину - "Беркут" не пускав до неї швидку

Євросоюз "глибоко розчарований" вироком Тимошенко

Для Литвина вирок Тимошенко став "неочікуваною очікуваністю"

Янукович вважає вирок Тимошенко неостаточним

Янукович вважає вирок Тимошенко неостаточним

Повʼязані теми:

Наступна публікація