Для Литвина вирок Тимошенко став "неочікуваною очікуваністю"

Для Литвина вирок Тимошенко став "неочікуваною очікуваністю"

Володимир Литвин / Фото: Офіційний сайт Верховної ради

Спікер нагадав про можливу декриміналізацію економічних правопорушень.

Спікер українського парламенту Володимир Литвин назвав вирок екс-прем'єру України Юлії Тимошенко "неочікуваною очікуваністю".

"Це неочікувана очікуваність. Про це багато говорили, і воно сталося", - сказав Литвин під час прес-конференції у Львові, відповідаючи на питання журналістів.

Спікер також зазначив, що в даний час в парламенті знаходиться законопроект про декриміналізацію економічних правопорушень, і його майбутнє, підкреслює Литвин, залежить від того, чи знайдуть представники парламентських фракцій компроміс.

Як повідомлялося, 6 жовтня Рада прийняла в першому читанні президентський законопроект про декриміналізацію окремих статей Кримінального кодексу. До цих статей не війшла ст. 365 КК, за якою судили Тимошенко.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Читайте також:

Тимошенко "впаяли" по повній - 7 років

Міліція затримала трьох прихильників Тимошенко

Більшість підтримала декриміналізацію за Януковичем

Єфремов проти зміни закону на догоду однієї Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація