За місяць на дні Атлантики знайшли два корабля, заповнених сріблом

В Атлантичному океані дайвери знайшли два затонулих судна з тоннами срібла на борту. Загальна вартість вантажу - понад 150 мільйонів фунтів стерлінгів.

За місяць в Атлантичному океані знайшли два кораблі з вантажем срібла. Обидва вони стали жертвами німецьких субмарин, але в різних світових війнах.

Останню знахідку дайвери з Odyssey Marine Exploration виявили на глибині 2,5 км. Британський корабель часів Першої світової війни British SS Mantola затонув 9 лютого 1917 року.

Його підбив німецький підводний човен U-81. Попри солону воду і давній час затоплення, Mantola збереглася в на диво гарному стані.

Корабель перевозив срібло на суму 110 тисяч фунтів стерлінгів, тобто, за розцінками 1917 року, там може перебувати близько 600 тис. унцій (майже 17 тонн) цього дорогоцінного металу. За поточними цінами, вартість цього вантажу становитиме близько 12 мільйонів фунтів.

80% знайдених скарбів дістанеться компанії Odyssey. Її представники вже заявили, що кошти планується пустити на майбутні пошукові операції затонулих скарбів.

Всього місяць тому Odyssey Marine Exploration знайшла на океанському дні судно часів Другої світової війни SS Gairsoppa, яке заповнене 7 млн ​​унцій срібла на суму 155 млн фунтів стерлінгів.

Пароплав Gairsoppa, який ішов до Британії з Індії, був атакований торпедою з нацистського підводного човна і затонув у 1941 році. Він пішов на дно в 500 км на північний захід від Ірландії. З 84 осіб екіпажу врятувався лише один.

Читайте також:

ФСБ розкрила таємниці скарбів нацистського спецназу "Вервольф"

В Індії помер чоловік, який розкопав мільярдні скарби у храмі Вішну

У Карибському морі знайшли скарб на мільйони доларів

Біля берегів Естонії знайшли затоплену радянську субмарину (відео)

На дні Атлантики дайвери знайшли справжній скарб

На дні Атлантики дайвери знайшли справжній скарб

Повʼязані теми:

Наступна публікація