Google знайшов Атлантиду, яка зникла під водою більше 11 тисячоліть тому

Інженер "Google Ocean" на дні Атлантичного океану знайшов біля берегів Африки певні лінії, що нагадують вулиці. За словами вчених, ймовірно, була знайдена Атлантида.

Інженер "Google Ocean" в ході проведення картографічної зйомки виявив перетин певних ліній на дні Атлантичного океану, які за координатами вказують на легендарну Атлантиду, яка зникла під водою приблизно 11 тисяч років тому.

Лінії були знайдені в 1000 км на північний захід від узбережжя Африки (біля Канарських островів).

Лінії, які він зняв на відеокамеру, утворюють практично ідеальний трикутник, площа якого, приблизно, становить 20 тис. м2. Точне місцезнаходження 31 градус 15 мін. 15 сек. північної широти і 24 градуси 15 мін. 30 сек. західної довготи.

Варто було компанії розповісти про своє відкриття, як вчені всього світу одразу розділилися на два табори: одні впевнені - загадкова Атлантида нарешті знайдена, інші навідріз відмовляються в це вірити.

Водночас атлантологи кажуть, що Атлантида (якщо це дійсно вона) знайдена саме в тому місці, яке описував Платон.

На думку професора Чарльза Оскара, куратора історичної археології в університеті Нью-Йорка, дана знахідка дуже цікава і вимагає подальшої перевірки.

Багато вчених зі світовим ім'ям вже висловили думку, що перетинання ліній під прямим кутом могло бути зроблено тільки людиною.

Нагадаємо, згідно з численними легендами, Атлантида пішла під воду приблизно в 9 тисячолітті до н.е. після того, як атланти невдало спробували підкорити Афіни.

Читайте також:

Вчені знайшли і розшифрували найдавніший текст Європи

Археологи підняли з дна якір легендарного піратського корабля

Знайдено ще одну легендарну Атлантиду - вона була змита цунамі

Археологи знайшли Велику в'єтнамську стіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: