Київ витратить на лампочки 40 мільйонів гривень

Київ витратить на лампочки 40 мільйонів гривень

Київ витратить на лампочки 40 мільйонів гривень / Фото: Вкурсе

Київська влада планує витратити на оновлення освітлення столиці близько 40 мільйонів гривень.

У Києві до кінця 2011 року буде оновлено зовнішнє освітлення 606 дворів. На ці заходи міська влада виділить 40 млн гривень, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Зараз триває капітальний ремонт мереж освітлення вулиць в 1,5-км зоні навколо НСК "Олімпійський" і в інших районах міста, особливо в прибудинкових територіях.

Днями має розпочатися капітальний ремонт мереж освітлення на прибудинкових територіях. Під час ремонту планують замінити близько 3 тис. опор освітлення і 2,5 тис. світильників.

Будуть замінені всі залізобетонні опори, а замість ртутних ламп встановлять енергоощадні.

Нагадаємо, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов доручив до 31 грудня нинішнього року провести капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення прибудинкових територій Києва з використанням сучасних енергоощадних освітлювальних приладів.

Крім того, на останньому засіданні колегії КМДА Попов доручив КП "Київміськсвітло" розробити проекти зовнішнього та декоративного освітлення: фасадів, об'єктів архітектури, історичних пам'яток, парків, скверів і т. п.

Нагадаємо, на початку жовтня київська влада прийняла за основу проект генплану Києва та його примiської зони на перiод до 2025 року вартiстю близько 500 мільярдів гривень.

Читайте також:

Попов розщедриться на німецькі трамваї для Троєщини

Реалізація генплану Києва коштує майже як два українські бюджети

Новий Генплан Києва перетворить місто на гетто

Хрещатик увійшов до топ-50 найдорожчих торгових вулиць світу

Забудови в центрі Києва поділять на хороші та погані

Повʼязані теми:

Наступна публікація