Анна Сєдокова проміняла новонароджену доньку на роботу

Співачка вирішила, що її донька почувається щасливою і без неї.

Анна Сєдокова / Фото: facebook.com/Anna-Sedokova
Співачка і телеведуча Анна Сєдокова уже три тижні проводить у Москві у рамках нового проекту "Подіум", а її 3-місячна донька знаходиться не з нею.

"Кожного вечора я засинаю з думкою, що зарано покинула дитину... Але потім поговорю з ними по скайпу і мені кажуть "Мамуся, ми дуже щасливі, все добре", - зізналася співачка в інтерв’ю Каті Осадчій.

Читайте: Олександра Ніколаєнко: Чоловік купує синові все, що той захоче

Другу доньку Сєдокова народила у 28 років, а першу набагато раніше, будучи у шлюбі з футболістом Валентином Белькевичем.

"Я народжувала дітей у різних ситуаціях. Перший раз я була недосвідченою, не мала надійного тилу. Зараз у мене велика і міцна сім’я. Вдень і вночі з маленькою постійно дві бабусі. Чи стала я іншою? Я стала, безумовно, досвідченішою. Я вважаю, що жінка повинна бути реалізованою сама по собі", - наголосила Аня.

Читайте: Анжеліна Джолі відправила всиновленого сина до психіатра

Стосовно того, чи не буде Сєдокова шкодувати, що втратила два-три тижні з життя маленької доні у такому ранньому віці, коли маленька щодня змінюється, співачка відповіла:

"Вона вже давно мені усміхнулася вперше. Усміхнулась тоді, коли їй не було і місяця, коли я їй співала. Тому я завжди була поруч", - стверджує зірка.

Співачка не зізналася, чи годує дитину груддю, і наголосила, що навіть якщо не повернеться у свою колишню форму - то сумувати не буде.

Читайте також:

Анна Сєдокова розкрила секрет своєї стрункої фігури

Анна Сєдокова через 1,5 місяці після пологів похизувалась тонкою талією і пишним бюстом

Анна Сєдокова народила другу доньку

Седокова проміняла новонароджену доньку на роботу

Седокова проміняла новонароджену доньку на роботу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація