Ющенку у Швейцарії зробили 26 операцій

Ющенку у Швейцарії зробили 26 операцій

Віктор Ющенко / Фото: razom.org.ua

Колишній глава держави відмовляється від повторного аналізу крові в українській лабораторії через імовірність необ'єктивних результатів.

Екс-президент Віктор Ющенко заявляє, що зробив 26 операцій "по 4-5 годин з глибоким наркозом" у швейцарській клініці. Про це йдеться в інтерв'ю Ющенка ВВС.

Які конкретно операції маються на увазі не повідомляється. Проте Ющенко зазначив, що вважає поганий стан свого здоров'я наслідком отруєння діоксином, який був виявлений в його крові в концентраціях 36-45 тисяч одиниць. Такими, за словами Ющенка, були результати аналізів його крові, зроблені в чотирьох міжнародних лабораторіях сім років тому.

Колишній глава держави також відмовляється від повторного аналізу крові в українській лабораторії через імовірність необ'єктивних результатів.

"Національна лабораторія може перебувати під певним впливом, і висновки можуть бути необ'єктивними", - зазначив він

Як відомо, за версією слідства, Віктор Ющенко був отруєний 5 вересня 2004 року на дачі тодішнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що справа отруєння Ющенка зайшла у глухий кут. У ГПУ стверджували, що справу взагалі припинять.

Читайте також:

Ющенко не дав Генпрокуратурі закрити справу про своє отруєння

У справі про отруєння Ющенка знайшли "в'єтнамський слід"

В отруєнні Ющенка звинуватили генерала ФСБ

Повʼязані теми:

Наступна публікація