В отруєнні Ющенка звинуватили генерала ФСБ

У Секретаріаті президента вважають, що до отруєння Ющенка у 2004 році причетні вищи чини російських спецслужб, і що правоохороні вже знають імена організаторів злочину.

У Секретаріаті президента вважають, що до отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка у 2004 році був причетний генерал Федеральної служби безпеки Росії.

Про це заявив керівник Головної служби з питань діяльності правоохоронних органів СП Олег Литвак. "Справа надто делікатна. Як людина, яка спостерігає, а не розслідує (хоча іноді в мене дуже сверблять руки, але я не слідчий), я б прокоментував це так: думаю, що слідчим давно відомі замовники цього злочину і виконавці. Але, на жаль, вони перебувають в іншій країні, в цьому немає ніякої таємниці ", - наголосив чиновник.

Він також уточнив, що один із причетних до справи - генерал ФСБ Росії. "І він живе під іншим прізвищем, а не під прізвищем Сацюк. Решта - радники в інших інстанціях, в МВС чи ще десь. Вважаю, що якщо б я розслідував справу, то підвів її до того горизонту, де сказав би суспільству та потерпілому, в першу чергу, що виконавці цього злочину відомі, і назвав їхні прізвища ", - наголосив Литвак.

Однак зараз, відзначив він, в Україні немає закону, який би дав можливість депортувати цих осіб з інших країн.

"Значить, треба призупинити слідство до кращих часів. І не треба морочити голову ні потерпілому, ні суспільству, що справа розслідується. Імітувати слідство не потрібно. Наслідок - як ниточка клубка, дійшов - далі вузлик, не виходить - зупиняйся і чекай кращих часів. Але так можна вести до нескінченності, а потім раз - і зміниться влада, можуть прийти ті, хто не зацікавлений у цій справі, і скажуть, що потрібно винести постанову, що немає підстав для подальшого розслідування, справу треба закрити. Але резонансність справи не має кінця ", - додав представник Секретаріату президента.

Нагадаємо, очолювана регіоналом Володимиром Сівковичем Тимчасова слідча комісія з питань розслідування отруєння Ющенка зробила проміжний висновок про те, що інформація про факт навмисного отруєння цілком може бути оманою.

Разом із тим, у Генеральній прокуратурі цей факт заперечили і наголосили, що факт отруєння Ющенка є доведеним.

Кандидат у президенти Віктор Ющенко був отруєний діоксином під час виборчої кампанії восени 2004 року.

Читайте також:

Янукович відмовляється свідчити у справі отруєння Ющенка

Рада відправить Ющенка на аналізи

Березовський звинуватив Путіна в отруєнні Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: