Ющенко не дав Генпрокуратурі закрити справу про своє отруєння

Екс-президент погодився здати аналіз крові для додаткової експертизи. Це дозволить ГПУ продовжити розслідування його справи.

Генпрокуратура відмовилась від наміру закрити справу про отруєння Віктора Ющенка, оскільки екс-президент погодився здати додаткові аналізи. Про це 9 червня в Києві заявив генпрокурор Віктор Пшонка.

"До мене звернувся екс-президент Ющенко декілька днів назад, написав звернення, в якому сказав, що він готовий піти на ту доповнюючи експертизу, що перед ним ставить слідство. Тепер будемо відпрацьовувати всю цю експертизу", - сказав генпрокурор.

"Якщо він (Ющенко) готовий (співпрацювати зі слідством), то ми будемо далі розслідувати цю кримінальну справу", - додав він.

На уточнююче питання, як довго триватиме експертиза, Пшонка запевнив, що затягувати з нею "у всякому разі не будемо".

Разом з тим, відповідаючи на запитання чи пояснив Ющенко причини своєї відмови раніше проходити цю експертизу, генпрокурор зауважив, що згода на експертизу мала форму письмового звернення тому пояснень в ній немає.

Як відомо, Генпрокуратура неодноразово повідомляла, що не має в своєму розпорядженні достатньо доказів, що підтверджують версію про умисне отруєння Ющенка діоксином.

Віктор Пшонка стверджував що, Ющенко не зацiкавлений у розслiдуваннi справи про отруєння.

Читайте також:

Ющенко проситиме Януковича прийти на допит до Генпрокуратури

Колишній лікар Ющенка порівняв його отруєння з вбивством Джона Кеннеді

Екс-слідчий: Ющенко знає, хто його отруїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: