Попов розщедриться на німецькі трамваї для Троєщини

Попов розщедриться на німецькі трамваї для Троєщини

Ілюстрація / Фото: Главное

Київ наразі активно співпрацює з Лейпцигом, вже підписаний меморандум.

Київська міська державна адміністрація розглядає можливість придбання в Лейпцизі (Німеччина) вагонів для лінії швидкісного трамвая на Троєщині.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

"Київ розглядає питання придбання лейпцігських трамваїв для роботи на трамвайній лінії на Троєщині", - сказано в ньому.

Відповідно до повідомлення, це питання обговорювалося під час зустрічі голови Київської міськадміністрації Олександра Попова із представниками компанії - міського перевізника Лейпцигу Leipziger Verkehrsbetriebe.

Зі слів Попова, упродовж півроку планується добудувати лінію швидкісного трамвая до станції кільцевої міської електрички.

"Ми підписали меморандум про співробітництво з мерією Лейпцигу. Найближчим часом буде створено робочу групу для детального пророблення питання придбання лейпцігських трамваїв", - сказав він.

Попов також зазначив, що особисто буде контролювати вирішення транспортних проблем Деснянського району столиці, запевнивши, що протягом 3-4 років на Троєщині з'явиться метро.

Раніше Київська міськадміністрація заявила про наміри виробляти трамваї разом із Крюківським вагонобудівним заводом (Кременчук, Полтавська область) на вагоноремонтному заводі, що знаходиться на балансі комунального підприємства "Київпастранс". Київська міськадміністрація має намір почати виробництво трамваїв у 2012 році.

Читайте також:

До 2025 року київська підземка розшириться на 23 станції

Метро на Троєщину поїде через 4 роки

Охорона скандальної забудови на Троєщині закидала камінням голову КМДА

Повʼязані теми:

Наступна публікація