Луценко порадив прокурору не самозбуджуватись

Луценко порадив прокурору не самозбуджуватись

Луецнко зробив на суді кілька "некоректних" висловлювань / Фото: Народна самооборона

Суддя висловлювання екс-міністра не оцінив і попросив не вживати некоректних слів. Луценко не вгомонився і уточнив, чи є коректним слово "імпотент".

Суддя Печерського суду Києва Сергій Вовк зробив зауваження прокурору Дмитру Лобаню - за розмови, а екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценка - за некоректні висловлювання, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Під час допиту свідка Володимира Хміля, який обіймав посаду заступника начальника відділу нагород, присвоєння спеціальних звань та проходження служби департаменту кадрового забезпечення МВС України у 2005 році, екс-міністр попросив суддю зробити зауваження прокурору Лобаню, який, за словами Луценка, не замовкає.

Екс-міністр запропонував прокурору "бути більш уважним і не займатися самозбудженням". Суддя зробив зауваження прокурору, а також Луценко.

Екс-міністр запитав, які саме його висловлювання - некоректні. Суддя пояснив що вважає некоректним слово збудження.

"А імпотент - коректне слово?", - поцікавився Луценко. "Теж некоректне", - відповів суддя.

Загалом на сьогоднішнє засідання було викликано п'ять свідків, жоден з яких не з'явився. У той же час, з'явився свідок Володимир Хміль, свідчення якого і були заслухані в суді. Оскільки інші свідки не з'явились, засідання перенесли на завтра на 9.15 ранку.

Нагадаємо, свідок Володимир Хміль став на бік Луценка. Відповідаючи на запитання адвоката Юрія Баганця, чи була практика зарахування громадянського стажу в міліції при призначенні пенсії до і після того, як Луценко очолював МВС, зазначив: "Така практика була".

Читайте також:

Одного зі свідків у справі Луценка прокуратура допитувала вночі

Виступ Луценка у суді заглушили дрилем

Свідок у справі Луценко розповів, як його принижували у ГПУ

Повʼязані теми:

Наступна публікація