Тіло Каддафі в холодильнику для овочів виставили у торговому центрі

Тіло Каддафі в холодильнику для овочів виставили у  торговому центрі

Мертвий Муаммар Каддафі / Фото: AFP

Охорона, виставлена ​​біля тіла, не змогла приборкати людський потік, тому співробітникам правопорядку не залишилося іншого варіанту, як оголосити години відвідування холодильника.

Закривавлене тіло лівійського лідера Муамара Каддафі виставлено для демонстрації в промисловому холодильнику в торговому центрі в лівійському місті Місурата.

Жителі міста вишикувалися в довгі черги до торгового центру, де в одному з холодильників для овочів лежить тіло вбитого в четвер лівійського диктатора. Охорона, виставлена ​​біля тіла, не змогла приборкати людський потік, тому співробітникам правопорядку не залишилося іншого варіанту, як оголосити години відвідування холодильника з тілом - різні для сімей та одиноких чоловіків.

Люди в черзі скандують "Ми хочемо побачити собаку", а відвідувачі, серед яких є діти, охоче фотографуються з тілом Каддафі.

Тіло колишнього лівійського лідера оголене до пояса, на його торсі і руках залишилися сліди запеченої крові. На тілі видно кульові поранення в груди, живіт і ліву частину голови.

Як відомо, Каддафі, який правив Лівією 42 роки, загинув в околицях своєї "малої батьківщини" - міста Сирт - після того, як його захопили в полон прихильники Перехідної національної ради. Автомобіль, в якому Каддафі везли до шпиталю, потрапив під перехресний вогонь революціонерів і сил самого полковника, в результаті він отримав смертельне поранення в голову.

За іншою інформацією в ЗМІ, Каддафі потрапив в засідку, був захоплений у полон, а потім помер від отриманих в бою важких поранень в ноги і голову. За словами лікаря, який оглядав тіло Каддафі, полковник загинув від поранень в голову і живіт.

У четвер, 20 жовтня, голова виконкому ПНР Лівії Махмуд Джибріль закликав Алжир передати лівійській владі членів сім'ї Муамара Каддафі. Як зазначалося раніше, частина родини полковника - дружина Сафія, дочка Аїша і сини Мухаммед і Ганнібал Каддафі – втекли до Алжиру у серпні.

Читайте також:

У ПНР зізналися, що повстанці катували Каддафі, а потім застрелили

Комп'ютерний вірус замаскували під посмертні фото Каддафі

Під час захоплення Каддафі кричав: "Не можна!" і просив не стріляти

Тіло Каддафі в холодильнику для овочів виставили у торговому центрі

Тіло Каддафі в холодильнику для овочів виставили у торговому центрі

Повʼязані теми:

Наступна публікація