Під час захоплення Каддафі кричав: "Не можна!" і просив не стріляти

Під час захоплення Каддафі кричав: "Не можна!" і просив не стріляти

Мертвий Муаммар Каддафі / Фото: Al Jazeera

Одним з останніх слів полковника було "харам" - у вільному перекладі це означає "одумайтеся". Якщо точніше, то "харам" означає - "не можна, те, що заборонено і незаконно".

За деякими даними, полонений і поранений Муаммар Каддафі до самого кінця закликав бійців Національної перехідної ради (ПНР) Лівії зупинитися. Про це пишуть західні ЗМІ.

Як повідомляєтья, одним з останніх його слів було "харам" - у вільному перекладі це означає "одумайтеся". Якщо точніше, то "харам" означає - "не можна, те, що заборонено ісламським правом і незаконно".

Один з революціонерів, що схопили полковника, нібито відповів на це: "Заткнись, собака!". "Ви знаєте, що правильно, а що ні?" - нібито запитав Каддафі перед смертю. Повідомлялося також, що схоплений полковник встиг лише прокричати: "Не стріляйте!"

NEWSru Israel з аматорських відео робить висновок, що Каддафі фактично лінчували: тяжкопораненого 69-річного чоловіка, який не чинив ніякого опору, били з криками "Аллах акбар!" і тягали за волосся, перш ніж заштовхати в задні двері джипа, який пізніше назвуть "швидкою допомогою".

Частково факт лінчування підтвердив і повстанець Салям Бакір, який розповів ЗМІ, що Каддафі "били, а потім убили". При цьому Бакір висловив припущення, що Каддафі міг все ж надавати якийсь опір.

Детальніше читайте у спецтемі ТСН.ua Кінець епохи Каддафі: лідера Лівії вбито

Читайте також:

Патологоанатоми назвали нову причину смерті Каддафі

ООН вимагає розслідувати загибель Каддафі

Клінтон, прочитавши sms про смерть Каддафі, радісно вигукнула: "Wow"

Каддафі отримав смертельне поранення, коли його везли до лікарні

Каддафі отримав смертельне поранення, коли його везли до лікарні

Повʼязані теми:

Наступна публікація