ЄС заперечив збільшення відмов у видачі віз українцям

У Міністерстві закордонних справ також спростували цю інформацію.

Представництво Європейського Союзу в Україні спростовує інформацію про збільшення відмов громадянам України у видачі віз країнами ЄС. Про це повідомив прес-секретар представництва Давид Стулік

"Нічого такого немає. Ця інформація не відповідає дійсності", - сказав він.

Таким чином, він спростував цю інформацію.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ також спростувало цю інформацію.

Нагадаємо, голова комітету у закордонних справах Верховної Ради Олег Білорус заявив, що українським чиновникам вже почали відмовляти в отриманні віз до країн Євросоюзу.

Екс-голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Кужель заявила, що європейські дипломати прийняли рішення скоротити на 70% видачу Шенгенських віз українцям.

Раніше депутат Верховної ради (позафракційний) Святослав Олійник в своєму блозі повідомив, що, за його даними, німецьке посольство отримало негласну установку від керівництва відмовляти у видачі віз всім українських суддям і прокурорам і жорстко відсіювати інших кандидатів на видачу віз.

Водночас голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов переконаний, що міжнародні санкції щодо України у зв'язку з ситуацією, яка склалася навколо справи екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, застосовані не будуть.

Читайте також:

ЄС кардинально скоротить видачу Шенгенських віз простим українцям

Українським чиновникам почали відмовляти у візах до країн ЄС

Українцям почали масово відмовляти у видачі Шенгену

Регіонали прикрилися від міжнародних санкцій народом України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: