Патологоанатоми назвали нову причину смерті Каддафі

Патологоанатоми назвали нову причину смерті Каддафі

Тіло Муаммара Каддафі / Фото: AFP

Обставини смерті 69-річного полковника до цих пір не ясні. Відомо, що Каддафі помер від отриманих при захопленні поранень.

Причиною смерті колишнього лівійського лідера Муаммара Каддафі стало кульове поранення в живіт. Про це повідомив патологоанатом, який проводив обстеження тіла.

Обставини смерті 69-річного полковника до цих пір не ясні. Відомо, що Каддафі помер від отриманих при захопленні поранень. Першим документальним підтвердженням його смерті був відеозапис, зроблений кимось із бійців Перехідної національної ради Лівії на мобільний телефон. На записі було видно, як зранене, напівроздягнене тіло полковника тягнуть повстанці.

КАДДАФІ ОТРИМАВ СМЕРТЕЛЬНЕ ПОРАНЕННЯ, КОЛИ ЙОГО ВЕЗЛИ ДО ЛІКАРНІ

Пізніше про загибель Каддафі оголосив прем'єр-міністр нової Лівії Махмуд Джібріль.

За словами лікаря, Каддафі був живим на момент арешту, і був убитий пізніше.

"Першопричина його смерті - це кульове поранення в живіт. Пізніше полковник отримав кулю в голову, яка пройшла наскрізь", - зазначив лікар.

За інформацією патологоанатома, син Каддафі Муатасим помер після батька. "У Муатасима Каддафі було велике поранення у верхній частині грудної клітини прямо під шиєю, було кілька травм на спині. З аналізу крові ясно, що він був убитий після батька", - повідомив лікар.

Каддафі, який правив Лівією понад 40 років, був убитий 20 жовтня 2011 року бійцями ПНР у своєму рідному місті Сирт, яке залишалося останнім форпостом вірних йому сил. Тіло Каддафі було перевезено в місто Місурата.

Про дату похорону поки нічого не відомо, раніше повідомлялося, що він відкладений на кілька днів - до того моменту, поки не буде ухвалено рішення про місце поховання.

Детальніше читайте у спецтемі ТСН.ua Кінець епохи Каддафі: лідера Лівії вбито

Читайте також:

ООН вимагає розслідувати загибель Каддафі

Клінтон, прочитавши sms про смерть Каддафі, радісно вигукнула: "Wow"

Журналістам пред'явили оголений труп Каддафі

Журналістам пред'явили оголений труп Каддафі

Журналістам пред'явили оголений труп Каддафі

Повʼязані теми:

Наступна публікація