Поліція застосувала газ проти страйкуючих греків

У Греції розпочався черговий 24-годинний загальний страйк проти реформи пенсійної системи і трудового законодавства.

У Афінах 24-годинний страйк на знак протесту проти реформ у трудовому і пенсійному законодавстві переріс в сутички з поліцією. Для розгону агресивно налаштованих груп молодих людей в масках був застосований сльозогінний газ.

Газ був застосований після того, як демонстранти почали кидати шматки мармуру, відколоті від стін у вестибюлі метрополітену, і підпалювати корзини зі сміттям. Відомостей про арешти не надходило. Відомо, що один з поліцейських постраждав у ході сутичок.

У афінській демонстрації взяли участь близько 10 тисяч людей з боку двох головних профспілок країни. Акція протесту ще однієї профспілки PAME, що підтримує комуністів, зібрала близько 5-6 тисяч учасників і закінчилася мирно.

У результаті масового страйку в місті була припинена робота багатьох державних установ і підприємств громадського транспорту. Також у ній взяли участь і журналісти багатьох грецьких видань, в результаті чого щоденні газети в країні в середу, 30 червня, не надійдуть у продаж.

Напружена ситуація спостерігається також в портовому місті Пірей, де влада заборонила працівникам поромної переправи проводити страйк. Демонстранти перегородили шлях до порту і не пускають туди туристів і місцевих жителів. Адміністрація Пірея дозволила всім власникам квитків на пороми, які йдуть із перекритого демонстрантами порту, скористатися ними в середу.

Нагадаємо, що страйки у Греції тривають останні кілька місяців. Країна тривалий час перебувала на межі банкрутства, і уряду довелося вдатися до скорочення соціальних виплат, що в кінцевому підсумку призвело до численних протестів населення. Також страйки відбиваються і на туристичній галузі Греції, у зв'язку з чим уряд країни пообіцяв всім туристам, які не зуміли виїхати додому через страйк працівників транспорту, компенсувати збитки.

Читайте також:

У штаб-квартирі силового міністерства в Греції пролунав вибух

Греція охоплена численними страйками, заблоковано найбільший порт Європи

Греція компенсуватиме туристам непередбачені витрати

У Греції страйкують працівники метро, радіо і телебачення

ВідеоПоліція застосувала газ проти страйкуючих греків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: