Повстанці в Сирії захопили передмістя Дамаска

Дата публікації
Перегляди
1815
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Повстанці в Сирії захопили передмістя Дамаска

Сирійські повстанці / Фото: AFP

Місто Дума, в якому проживають близько 120 тисяч людей, знаходиться приблизно в 20 кілометрах від сирійської столиці.

Збройні загони сирійських повстанців, які з солдатами регулярної армії, що дезертирували, захопили місто Дума, що знаходиться на північний схід від Дамаска.

Про це 21 січня повідомила правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights.

Як повідомили правозахисники, захопленню Думи передував запеклий бій між повстанцями і загонами сирійських сил безпеки. Повідомляється, що в руках бунтівників повністю опинилися всі райони населеного пункту.

Місто Дума, в якому проживають близько 120 тисяч людей, знаходиться приблизно в 20 кілометрах від Дамаска.

Тим часом у суботу також мали місце збройні зіткнення в Дейр-Еззорі, Хомсі та інших населених пунктах країни. Правозахисники розповсюдили дані щонайменше про 54 загиблих протягом дня.

Повідомлення про нову хвилю насильства надходять на тлі підготовки доповіді спостерігачів Ліги арабських держав про стан справ в Сирії. Документ буде представлений в Каїрі в неділю, 22 січня, на зустрічі міністрів закордонних справ країн ЛАД. За підсумками доповіді буде прийнято рішення про подальшу долю місії.

Нагадаємо, протистояння між режимом Башара Асада і його противниками триває в Сирії з березня 2011 року. Жертвами зіткнень за цей час стали близько п'яти з половиною тисяч чоловік.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1815
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація