Найбільшу зарплату отримують IT-фахівці, а частіше шукають продавців

Дата публікації
Перегляди
6401
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найбільшу зарплату отримують IT-фахівці, а частіше шукають продавців

Не падає попит і на фінансистів, податківців і маркетологів

Наступного року зарплату підвищуватимуть на 10-15% за досягнення та за нові обов'язки.

Цьогоріч зарплату українцям підвищать на понад 15%, але не всім, повідомляє ТСН.

Експерти вирахували середні зарплати за 2011 рік. Виявилося, що найдорожчі нині фахівці з інформаційних технологій.

Генеральні директори заробляли в середньому 40 тисяч гривень, IT директори – 24 тисячі гривень, повідомив спеціаліст рекрутингової компанії.

"Був такий період у серпні, коли IT-шникам пропонували більше, ніж топ-менеджерам. Тобто вони дихають один одному в спину по розміру заробітної плати. І ця тенденція збережеться і в 2012", - додав спеціаліст Юрій Палійчук.

Найчастіше шукають продавців, але не падає попит і на фінансистів, податківців і маркетологів. Втім, головна вимога - кваліфікація. Роботодавця цікавитимуть конкретні результати, а не таланти працівника, за які й підвищуватимуть зарплату.

"Якщо розширюється коло обов'язків, або нова роль, то йому пропонується суттєве підвищення 15, до 20%. Середнє підвищення по ринку буде близько 10%", - пояснила HR-директор кар'єрного порталу Наталія Бровченко.

Столиця також потребує двірників, охоронників і слюсарів, повідомляє Державний центр зайнятості.

В базі служби реєструються навіть екс-міністри. І допомогу зі безробіття отримують, мінімальний розмір якої становить близько 500 гривень, а максимальний – це середня зарплата по місту, яка на сьогодні складає 4168 гривень.

В середньому по країні, за даними держкомстату, на кожне робоче місце є понад 8 претендентів із майже півмільйона безробітних.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6401
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація