Прабабуся Мішель Обами у 15 років народила білого сина

Генеалоги встановили, що в роду першої леді США були як чорношкірі, так і білі предки, а її прабабусю-рабиню купили за 475 доларів.

У першої леді Сполучених Штатів Мішель Обами був білий предок. Це вдалося з'ясувати генеалоги Меган Смоленяк при співпраці з газетою The New York Times.

Простежуючи родовід Мішель Обами, експерт знайшла дані про чорношкірої дівчинці-рабині Мелвін, яку після смерті її господаря в 1852 році доставили з Південної Кароліни на ферму його дочки і зятя, Крістіан і Генрі Шілдз в штаті Джорджія.

Завагітнівши у віці 15 років від невідомого білого чоловіка, вона в 1859 році народила хлопчика на ім'я Долфус і дала йому прізвище своїх господарів, Шілдз. У майбутньому він став прапрадідом Мішель Обами, стверджує видання.

Подорослішавши, Долфус одружився на чорношкірій Еліс Еслі й до 1888 року вони перебралися в Бірмінгем.

Збереглися спогади про Долфуса у віці 30 років як про світлошкірого - деякі кажуть, що він виглядав як біла людина - тесляра, який ходив до церкви, умів читати і писати. За даними перепису населення, до 1900 року у нього був власний будинок. До 1911 року він відкрив власну теслярські справу і майстерню з заточування інструментів. Він помер в 1950 році у віці 91 року.

Крім того, видання відзначає, що за часів рабства прабабусю Мішель Обами оцінювали в 475 доларів.
На думку історика Едварда Болла, перша леді США є втіленням американців. "Ми не ділимося на білих, чорних або латиноамериканців. Ми всі перемішані протягом багатьох поколінь", - сказав він.

Газета відзначає, що вперше стало достовірно відомо про те, що серед предків Мішель Обами були і чорні раби, і представники білої раси.

Читайте також:

Барак Обама - типовий син Африки, впевнена його кенійська бабуся

Мішель Обама не сидить на дієті і їсть гамбургери

Мішель Обама продаватиме овочі з городу Білого дому

Обама випив пива з фігурантами расистського скандалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: