Президент Ємену показав свої рани

На показаних телебаченням кадрах було видно сліди від опіків на обличчі й тілі президента Салеха, його руки і частина обличчя були перев’язані бинтами.

президент ємену абддула салех
Салех переніс більше восьми операцій
Президент Ємену Алі Абдулла Салех виступив зі зверненням до нації і заявив, що готовий до розподілу влади "в рамках Конституції і закону" і закликав всі політичні сили країни до національного діалогу. ЗМІ звернули увагу на обпалене обличчя президента і рани рук, які він ховав за численними перев’язками.

Салех також повідомив, що переніс більше восьми операцій і як і раніше лікується від опіків, отриманих під час артилерійського обстрілу президентського палацу. Він отримав опіки обличчя та грудей другого ступеня, а також осколкове поранення трохи нижче серця.

Після цього президент був поміщений у військовий госпіталь Ер-Ріяда, де проходить курс лікування. Дві операції були проведені на шиї та грудній клітці. Хірурги вийняли звідки осколок снаряда. На показаних телебаченням кадрах було видно сліди від опіків на обличчі й тілі президента, його руки і частина обличчя були обв'язані бинтами.

Корреспондет телеканалу Al-Jazeera Шерін Тадрос зазначив, що президент "виглядає розбитим", не як звичайно.

"Його інтонація була викликаючої, а виступ досить красномовним", - сказав Тадрос. При цьому він зазначив, що довгоочікуваний виступ Салеха не прояснив основні питання, що хвилюють зараз жителів Ємену.

Поки справді залишається невідомо, коли президент Салех повернеться на батьківщину. Ряд західних дипломатів навіть заявляв "з посиланням на інформовані джерела", що цього зовсім не відбудеться, оскільки стан здоров'я Салеха дуже поганий.

Алі Салех очолює Ємен протягом 33 років, на тлі революційних подій в інших арабських країнах зіткнувся з жорсткою збройною опозицією усередині країни. Він відмовився йти у відставку.

Читайте також:

У пораненого повстанцями президента Ємену відмовила легеня

Поранений президент Ємену звернувся до народу

Опозиція Ємену пообіцяла не пускати президента назад в країну

ВідеоПрезидент Ємену вперше після поранення виступив на телебаченні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: