Путін побив рекорд, відповідаючи на запитання росіян

Володимир Путін упродовж чотирьох годин у прямому ефірі відповідав на питання росіян, чим побив торішній рекорд.

16 грудня, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на 24 хвилини побив торішній рекорд спілкування з росіянами в прямому ефірі.

В цьому році ефір тривав 4 години 26 хвилин, а рік тому – 4 години 2 хвилини. Сьогодні Путін встиг відповісти на 90 запитань, з яких сам вибрав 31.

У прямому ефірі було кілька включень з регіонів, зокрема, з Володимирської області, Забайкальського краю, Кузбасу, Астрахані, Красноярського краю, Чувашії, Челябінська.

Багато питань до прем'єра стосувалися соціально-економічної теми, а також ліквідації наслідків згубних природних пожеж, які сталися влітку цього року. Прем'єра також питали про підготовку до проведення Олімпіади-2014 в Сочі і чемпіонату світу з футболу в 2018 році. Одне з питань стосувалося того, чи доводилося прем'єру давати накази про знищення зрадників.

Десять питань були присвячені політиці і держустрою, ще десять – проблемам безпеки, боротьби з тероризмом і правосуддя, в тому числі безладів на Манежній площі і ксенофобії.

Чоловіки під час прямого ефіру особисто задали Путіну 28 питань, жінки – 18.

Сім питань прозвучало в прямому ефірі по телефону, люди, що зібралися в студії, поставили 17 питань, ще кілька надійшло від модераторів. Росіяни також надсилали питання на спеціальний сайт або в смс-повідомленнях.

Відзначимо, що через три з половиною години після старту прямої лінії на адресу прем'єр-міністра РФ надійшло більше двох мільйонів запитань. На телеканалі Росія повідомили, що півмільйона питань задали через sms-повідомлення, 1400 тисяч питань надійшло по телефону, всі інші звернення отримували через сайт.

Раніше повідомлялося, що Путін вважає, що перемога у Великій Вітчизняній війні була здобута в основному за рахунок російських ресурсів. Він також пообіцяв, що в Москві збудують нову мечеть і пояснив, чому він "такий фартовий".

Читайте також

Путін: після Чемпіонату світу в Росії зменшиться злочинність і наркоманія

Путін: Росія виграла б Велику Вітчизняну війну і без України

Путін висловився щодо ксенофобії в Росії: потрібно "воювати з радикалами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: