Путін порадив опозиції "стукаючи копитами, віддалятися у бік моря"

Російський прем'єр вважає, що опозиції слід заявити про свої вимоги "за рогом громадського туалету", а не збиратися кожного разу на Тріумфальній площі, де їм дають "дубиною по голові".

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін вважає, що російські опозиціонери самі провокують владу на розгін мітингів - замість того, щоб критикувати перед камерами "за рогом громадського туалету" і потім "чинно, стукаючи копитами, віддалятися у бік моря", вони виходять на вулиці, де їх "отоварюють" "дубиною по голові".

Про це він розповів, здійснюючи поїздку по трасі Чита - Хабаровськ, Путін прямо за кермом дав інтерв'ю газеті "КоммерсантЪ".

З приводу розгону мітингів "незгодних" на Тріумфальній площі та її екстреного закриття на реконструкцію, прем'єр попросив повірити, що він про це не знає і цим не займається.

При цьому він відзначив, що досі не розуміє, чому "незгодні" мітингують саме там, де їм "не дозволяють". "Вони хочуть щось сказати. Критикувати владу. Ось у Лондоні визначили місце. Де не можна, б'ють дубиною по голові. Не можна? Прийшов? Отримай, тебе отоварити. І ніхто не обурюється!", - заявив прем'єр.

Він описав, як, на його думку, повинна чинити опозиція: "Запросити журналістів, пару трійку камер, західних, східних, російських, всіх зібрали, дістали, значить, прапор, з кістками і черепом там, не знаю, сказали, що ми всіх вас, влада, бачили он там, і назвали місце, і поки ми не отримаємо те, що хочемо, будемо вас критикувати. І ось чим гарний сучасний світ? Можна сказати за рогом громадського туалету, а почує весь світ, тому що там будуть камери всі! Сказали і чинно, стукаючи копитами, віддалилися в бік моря!".

Російські ж опозиціонери, на думку Путіна, мають на меті сказати, що "нам дозволено те, що ми хочемо, і ми вас будемо провокувати на те, щоб ви нам дали дубиною по голові. І поливаючи себе червоною фарбою, говорити, що антинародна влада веде себе негідно і пригнічує права людини".

Одразу ж він пояснив, чому влада чинить з опозицією жорстко: "Якщо мета в тому, щоб влада пішла на поступки, і вона піде, то знайдеться інший привід для провокацій, ось у чому вся справа. І це буде тривати нескінченно".

Також глава уряду, який народився і жив у Петербурзі, щиро зізнався, що до зустрічі з діячами мистецтва, присвяченої благодійності, не знав, хто такий Юрій Шевчук. "Мені сказали, що це співак. Ну що, я дуже радий. Та хіба мало у нас в Пітері талановитих людей. Серед них і пан Шевчук. Потім мені ще, пам'ятаю, про нього сказали, що він опозиційно налаштований. Ну і чудово! У нас, слава богу, люди мають право говорити що хочуть і роблять це. Я взагалі не хотів з ним полемізувати!", - сказав Путін.

Нагадаємо, під час зустрічі з лідером гурту ДДТ, відомим російським співаком Юрієм Шевчуком, Путін спитав у нього, як його звуть.

Як відомо, в рамках так званої "Стратегії-31" деякі російські опозиційні рухи 31 числа кожного місяця проводять мітинги на захист 31-ї статті Конституції РФ. Ця стаття гарантує свободу зборів. Мітинги регулярно не вдається узгодити з владою, їх розганяє міліція.

Саме такий мітинг проводився 31 липня біля Гостинного Двору. Під час розгону акції було затримано близько 80 осіб, в тому числі журналісти. Багато затриманих отримали легкі тілесні ушкодження.

Читайте також:

Путин: даю вам честное партийное слово

Бурджанадзе: Путін чесно попереджав Саакашвілі, що буде війна

У Білорусі знімуть аналог "Хрещеного батьки" про Путіна

Ізраїль попросив Путіна не продавати Сирії протикорабельні ракети

Путін вирушив у Хабаровськ на "Лада Калина"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: