Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Росії політав на дельтаплані, прикинувшись ватажком журавлиної зграї.

Володимир Путін вирішив взяти участь в експедиції з порятунку білих лелек на Ямалі. Під час експедиції Путін піднявся в повітря на дельтаплані, зображуючи із себе ватажка журавлину зграї. За ним летіли стерхи - білі журавлі, вирощені у заповіднику.

Це був тренувальний політ, адже птахи повинні звикнути до того, щоб слідувати за дельтапланом. Пізніше досвідчений пілот поведе стерхів на зимівлю в Центральну Азію.

Така звістка викликала бурю жартівливих коментарів в блогосфері. Путіну нагадали і занурення в море за амфорами, і гасіння палаючих лісів з літака, і стрілянину з арбалета по сірим китам.

Масла у вогонь підлили повідомлення про те, що для польоту Путіну видадуть білий халат.

Російському президентові довелося провести перший тренувальний політ для пташенят-стерхів, і він успішно впорався з поставленим завданням, про що свідчать фотографії, зроблені в заповіднику. Варто було йому злетіти в повітря, і п'ять журавлів кинулися за ним. Проте потім тільки два птаха супроводжували дельтаплан: інші, мабуть, від нестачі сил, відстали.

В.Путіну довелося кілька разів заходити за меншого радіусу, щоб стерхи змогли вишикуватися за ним по обидва крила мотодельтаплану, і незабаром їм вдалося вибудовуватися в ряд за "великим братом". Досягши цієї єдності з птахами, Путін посадив свою машину на землю.

"Дельтаплан обходили, рівнялися до крила і зліва, і справа... Гарні хлопці, здорові, великі, потужні!", - поділився своїми враженнями Путін.

Стерхи, або білі журавлі, знаходяться під загрозою зникнення і внесені в міжнародні списки Червоної книги Всесвітнього союзу охорони природи та конвенції міжнародної торгівлі, а також Червоної книги Росії. В даний час чисельність якутській популяції виду в дикій природі оцінюється приблизно в 2900-3000 особин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції