Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін та Іран прикривають "тварюку" Асада – Трамп

Американський президент зробив заяву щодо ймовірної хімічної атаки у Сирії.

Президент США Дональд Трамп вбачає відповідальність Росії та Ірану у застосуванні хімічної зброї у Сирії. Про це американський президент написав у своєму мікроблозі.

"Багато загиблих, в тому числі діти та жінки, у безглуздій хімічній атаці у Сирії. Зона ураження повністю заблоковано сирійською армією, через що повністю недоступна для зовнішнього світу. Президент Путін, Росія та Іран відповідальні за підтримку "тварюки" Асада. Ціна завелика. Негайно розблокуйте територію для медичної допомоги та досліджень. Ще одна гуманітарна катастрофа без жодної мети", - написав Трамп.

Крім того чинний президент дорік своєму попереднику Обамі в тому, що той був занадто нерішучим у сирійському питанні.

"Якби президент Обама перетнув проголошену ним "червону лінію на піску", сирійська катастрофа вже давно б скінчилася. "Тварюка" Асад вже давно був би історією", - написав Трамп.

Нагадаємо, щонайменше 70 людей померли під час ймовірної хімічної атаки в сирійському місті Дума - останньому місті, яке перебуває під контролем повстанців у Східній Гуті. За атакою підозрюють вплив Росії. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін підкреслив, що відповідальність за атаку лежить не тільки на її виконавцях, але і на тих, хто їх підтримує. Папа Римський під час великоднього богослужіння закликав молитися за загиблих і постраждалих під час хіматаки

У Росії ж своєю чергою назвали повідомлення про хіматаку "інформаційним вкиданням". За повідомленням МЗС РФ, хімічної зброї у Думі не застосовували.

Залиште свій коментар

Вибір редакції