Путін відмовився від соцмереж і майже взагалі від Інтернету

За словами прес-секретаря глави російського уряду, Путін "далекий від того, щоб жити в Інтернеті".

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не має наміру заводити свій рахунок у соціальних мережах і взагалі рідко користується Інтернетом. Про це заявив прес-секретар глави російського уряду Дмитро Пєсков, виступаючи на телеканалі "Дощ".

За словами Пєскова, не планується і створення особистого сайту Путіна. Чиновник зазначив, що можливість відкриття такого сайту обговорювалася, однак був зроблений висновок про те, що це недоцільно.

"Тим більше у нас є сайт уряду і особистий сайт Путіна (на сайті уряду)", - підкреслив прес-секретар, зазначивши, що "використання тих можливостей інтерактивного зв'язку, які дають ці сайти, цілком достатньо на даному етапі".

Пєсков додав, що Путін рідко користується інтернетом. "Він далекий від того, щоб жити в Інтернеті. Рідко, але користується ним", - заявив Пєсков.

На питання, чи знає прем'єр про те, які запити відкриваються в пошуковиках на його ім'я, Пєсков запевнив, що в уряді "прекрасно про це знають", але ставляться до цього "абсолютно спокійно". За словами Пєскова, оточенню прем'єра відомі "автори всіх цих зусиль".

"Це проста механічна процедура, включаються движки і вони "наганяють" перші, другі, треті рядки в запитах", - зазначив прес-секретар російського прем'єра.

Коментуючи запит в пошукових системах з ім'ям прем'єра, в якому "спливає" прізвище відомої гімнастки Аліни Кабаєвої, Пєсков не зміг сказати, "звідки ця легенда". Він лише згадав, що вперше публікація, в якій були згадані прізвища Путіна і Кабаєвої, з'явилася у виданні "Московський кореспондент".

Варто зазначити, що президент Росії Дмитро Мєдвєдєв тільки на сервісі мікроблогів Twitter має два акаунти: робочий KremlinRussia і неформальний MedvedevRussia.

Читайте також:

Амфори на дні моря для Путіна підклали, зізнався його прес-секретар

Путін пояснив, у чому насправді полягає його план "відродження СРСР"

На обличчі Путіна побачили сліди ботокса - "він тепер як Майкл Джексон"

Російські рокери відмовилися від підтримки тандему Путін-Мєдвєдєв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: