Робити з Путіна президента буде режисер Говорухін

Дата публікації
Перегляди
1364
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Робити з Путіна президента буде режисер Говорухін

Станіслав Говорухін виступить у новому жанрі - політичного митця

Режисер "Вертикалі" і "Ворошиловського стрільця" погодився очолити передвиборчий штаб Володимира Путіна.

Російський прем'єр-міністр та кандидат в президенти Володимир Путін запропонував очолити свій виборчий штаб відомому режисеру Станіславу Говорухіну.

Говорухін погодився на цю пропозицію, зазначивши, що вона "вельми несподівана".

"Це висока честь і величезна відповідальність. Мистецтво режисури і мистецтво політики - це суміжні сфери, але для мене це новий жанр. Я не можу гарантувати, що ваш вибір ідеальний, оскільки досвіду в мене немає", - сказав він.

Путін також повідомив, що створить свій штаб на основі Загальноросійського народного фронту, який є "надпартійним і об'єднує різних людей ".

Окрім Говорухіна, Путін запросив до свого штабу низку людей, серед яких студент, пенсіонер, фермер, вчитель історії, кілька бізнесменів.

Прихильники Путіна створили Народний фронт в його підтримку в травні 2011 року. Ця організація позиціонується як надпартійна і сприяє притоку до влади нових облич. З того часу до Фронту вступили десятки підприємств і громадських організацій.

7 грудня Путін подав документи до Центрвиборчкому РФ для реєстрації себе як кандидата в президенти Росії. Вибори глави держави призначені на 4 березня 2012 року.

Варто зазначити, що про створення свого штабу Путін оголосив на тлі масових протестів у Росії: тисячі людей виходять на вулицю, що висловити свою незгоду з результатами виборів до Держдуми, перемогу на яких здобула провладна партія "Єдина Росія".

Читайте також:

Горбачов зажадав анулювати результати виборів у Росії

Прокремлівська молодь влаштувала у Москві танці з Білим ведмедем

Росіянам анонсували появу "Путіна у версії №2"

Захід розцінив вибори в Росії як ляпас "царю Володимиру"

Наступна публікація