Росія готує грандіозний повітряний парад і ретро-авіашоу

Дата публікації
Перегляди
1652
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія готує грандіозний повітряний парад і ретро-авіашоу

Росія відзначить 100-річчя ВПС грандіозним повітряним парадом / Фото: Сергій Петренко/ТСН.ua

Росія відзначить 100-річчя ВПС грандіозним повітряним парадом та двома авіашоу за участю іноземних пілотажних груп.

Росія готується масштабно відзначити 100-річчя своїх військово-повітряних сил.

Основні урочистості триватимуть три дні – з 10 по 12 серпня – і завершаться грандіозним повітряним парадом, повідомив головнокомандуючий ВПС РФ генерал-полковник Олександр Зелін.

10 серпня на честь ювілею ВПС в Санкт-Петербурзі стартують два авіашоу за участю російських та іноземних пілотажних груп, а також ретро-літаків. Свою участь в них вже підтвердили італійська Freccie tricolori, пілотажні групи Фінляндії, Польщі, Туреччини і Швеції.

Крім того, 11 серпня на аеродромі Жуковський в Московській області відбудеться ретро-авіашоу "Легенди світової авіації" за участю відновлених літаків періодів Першої та Другої світових воєн і ветеранів усіх країн-учасників Другої світової війни.

Кульмінацією святкування стане повітряний парад 12 серпня, який пройде в Жуковському і який зможуть відвідати всі охочі. Квитки на нього випускати не планують.

В польотній програмі параду буде представлена ​​вся техніка, яка є на озброєнні армії, а також перспективні зразки. Глядачі також побачать елементи вищого пілотажу російських груп "Стрижі" і "Витязі", а також виступи зарубіжних пілотажних груп.

Святкові заходи також проходитимуть у всіх військових округах Росії. До ювілейної дати заплановано вихід низки художніх і телевізійних фільмів і програм, випуск пам'ятних медалей, дипломів та поштових марок. Також пройде церемонія закладки каменя у фундамент пам'ятника "Воїнам ВПС".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1652
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація